Puhkeküla kolme hektari suurusel territooriumil on üle 300 meetri rannajoont, pallimänguplatsid, 350 ruutmeetri suurune saal, kohvik, suur ja väike saun, suure sauna peoruum ning väike saal kuni 50 inimesele. Väikesel saunal ja väikesel saalil on mereäärsed terrassid.
Lainelas on ca 189 ööbimiskohta, mis paiknevad kaheksas majas. Neist 58 kohta on äsja renoveeritud majades, kus pakume kõigi mugavustega tube, sealhulgas ka 8 kööginurgaga tuba. 
Uute majade renoveerimisel oleme arvestanud Eesti Liikumispuuetega Inimeste Liidu ettepanekute ja nõuannetega. Mitmel korral on Lainelat pärjatud Aasta Majutaja tiitliga ELIL-i poolt.
Lainela Puhkeküla on suurepärane koht firmaürituste, suvepäevade, erinevate laagrite, pulmade ning pidude korraldamiseks. Väga oodatud on ka pered, kes soovivad oma puhkust kaunis Käsmus veeta.

Külalisi saame vastu võtta maist oktoobrini. Meie juures on käinud suvepäevi pidamas erinevad pangad, erakonnad, kirikud jt. Suuremate ürituste puhul oleme teenindanud üle 1000 inimese.

Lemmikloomad on teretulnud.

lainela aerofo