Meeskonnamängud:

  • Seiklusmäng Action Track:

Action Track on lõbus seiklusmäng tahvelarvutitel, mille osavõtjad saavad meelelahutuslikul moel teada uusi fakte ümbritsevast maailmast, firmast või partnerist. Kogu mängu saab kohandada vastavalt asukohale, firma spetsiifikale või konverentsi temaatikale – ükski teema ei sea piire!

Mängujuht annab võistkondade kaptenitele üle iPad-id ning seletab mängureeglid. Mäng käib punktide peale. Võidu määravad loomingulisus, õigete vastuste teadmine ning osade küsimuste puhul ka kiirus. Meeskonnad rotateeruvad umbes 20 kontrollpunkti vahel. Rõhk ei ole mitte distantsi kiirel läbimisel, vaid õigete küsimuste täpsel ja ennekõike loomingulisel vastamisel. Samuti on võimalik mängu ajal kohtuda lõbusate animaatoritega, kes annavad kontrollpunkti jõudes ise ülesande. Näiteks: lase õhupüssiga täpsust, pane kokku puidust mõistatus jne. Kindlasti kasutame küsimuste koostamisel ka kohaliku keskkonna abi – loodus, iseäralikud ehitised, inimesed, ajalugu jpm.

Kogu mängu kulgemist jälgib kontroller arvuti (Interneti) vahendusel, kes saab ühtlasi anda lisaülesandeid ja jagada punkte vastavalt sisestatud vastustele. Võistkond peab liikuma tervikuna koos. Pärast mängu teeb mängujuht mängust kokkuvõtte, räägib lühidalt, kui mitu kilomeetrit keegi mängu jooksul läbis ning autasustab parimat võistkonda.

Kõik küsimused, vastused ning mängu jooksul tehtud pildid saadetakse hiljem kliendi e-mailile. Mängu optimaalne aeg on 1,5-2h.
KÜSI JULGELT LISA!