27

Jul

Teised Lainelast

Külastajate rõõmsaid muljeid ja arvamusi Lainela Puhkekülast:

“Töötajad SUPER! Teenindus väga sõbralik!”

“Oli tore, tahame veel tulla!”

“Elamine ja mereõhk on väga head, saab metsas jalutada.”

“Teil on väga head pehmed toolid loengu kuulamiseks!”

Positiivne on see harukordne vaikus, mis valitses puhkekülas…”

“Suurepärane maastik, imeline rannajoon, hubane laagriplats, lähedal kenad matka- ja jalgrattarajad, maalilised majad.”

“Asukoht – kohe mere ääres asuv armas ja vaikne kaluriküla.”

“Väga vaba ja inimlik õhkkond – auto lubati parkida sinna, kus saab, grilli võis samuti endale meelepärasesse kohta vedada (nt kase alla merevaatele lähemale). Teenindajad olid sõbralikud ja võtsid vabalt. Kolmeaastase pojaga oli turvaline olla ja jagus ka piisavalt mängimisvõimalusi.”

“Loomulikult on Käsmu ise juba nii ilus koht, et negatiivseid mõtteid pähe ei satugi. Lainela puhkeküla on muhe, kodune ja oma leiab nii suurema luksuse tagaajaja kui lihtsalt seljakotiga matkaja. Soovitan soojalt!”

 

 Uudiseid Lainelast:

1. http://uudised.err.ee/v/eesti/891e4053-cc44-492c-9112-37fa703d2682

Eesti Liikumispuudega Inimeste Liit tunnustas neid üksikisikuid, asutusi ja organisatsioone, kes toetasid möödunud aastal sõna või teoga liikumispuudega inimesi.

2. http://www.virumaateataja.ee/493436/tsirkuseteraapia-aitab-erivajadustega-inimesi

Erivajadustega inimesed avastasid Käsmus Lainela puhkekülas toimunud suvepäevadel tsirkuseteraapia abil endas uusi omadusi.

Erivajadustega inimeste suvepäevade peakorraldaja Merilin Niilopi sõnul meeldis Käsmu suvepäevalistele väga. Seda kinnitasid ka osalejad, lisades, et tegemist on väga ilusa kohaga.

Käsmu valiti tänavuste suvepäevade toimumise kohaks, sest peakorraldaja Merilin Niilopi esivanemad on sealtkandist pärit ning rannaküla on talle tuttav.